Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

mijaho 

2014-04-25 Víkendovka Krásná

89 fotek duben 2014 - zobrazení
Vím, že už se opakuji. Deset let píšu popisky a komentáře k akcím a už mě nic originálního nenapadá. Jednoduše další úžasná, báječná a skvělá akce. Krásná chata v příjemném prostředí, na které jsme byli poprvé, se osvědčila - bylo nám tam moc dobře. Naštěstí se i sluníčko umoudřilo, takže od sobotního odpoledne jsme si užívali her venku. Děkuji Páji za naprosto perfektní víkendovou hru, myslím, že se nikdo nenudil a všichni si užívali, což je patrné z fotek.
Vydali jsme se pekelnou cestou - honbou za diamanty, pokořili ohníčky, uvařili dobroty pro čerta, prošli jsme si peklem a nebe bylo na dohled. Pomohli jsme andělům přenést dušičky a nakonec vyluštit šifru vedoucí ke klíči k nebeské bráně, která nám otevřela cestu ke sladkému pokladu.
Ráda bych vysvětlila rodičům, co se stalo v pátek cestou na víkendovku. Děti v Pržně vystupovaly z vlaku a v okamžiku, kdy jich bylo 17 venku a 13 uvnitř, vlak se z ničehonic rozjel a pokračoval do další stanice. Netušíme, k čemu došlo a proč průvodčí neumožnil vystoupit celé skupině. Naštěstí jsou naši vedoucí zkušení a někteří byli venku s vystupujícími dětmi, další zůstávali ve vlaku. Takže se nic vážného nestalo, menší polovina dětí i s vedoucími dojela do Frýdlantu, kde nastoupili na autobus zpět do Pržna a stihli ještě i autobus do Krásné, kde jsme měli objednanou chatu. Vše dopadlo dobře, ale pro některé to byl docela šok, hlavně pro Pavlu jako vedoucí skupiny. Musím všechny pochválit, že to perfektně zvládli!
Takže máme za sebou další dobrodružství, na které budeme rádi a dlouho vzpomínat. Jak už jsem říkala některým rodičům na nádraží - děti byly opět bezvadné a tak stejně i vedoucí a instruktoři. Já jsem maximálně spokojená, nemám k akci vůbec žádnou připomínku. Děkuji všem za vše! :-) Míša
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron