Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

mijaho 

14-11-21 Po stopách Sherloka Holmese Nýdek

127 fotek listopad 2014 - zobrazení
Po krvavých stopách Sherlocka Holmese
Po příjezdu na základnu v Nýdku jsme zjistili, že se v okolí stala vražda, a tak jsme se proměnili v detektivy. Naším úkolem bylo najít vraha a také identifikovat jeho oběť. Proto jsme neváhali a hned po vybalení věcí jsme se pustili do vyšetřování. Abychom však mohli pracovat co nejefektivněji, museli jsme se rozdělit do pracovních týmů. To se nám po vyluštění šifry podařilo, takže po spořádání večeře mohli jít spát.
Ráno jsme se pokusili vytvořit portréty zločinců dle popisu svědků. Nedaleko základny nás čekalo místo činu s první částí těla, kterou jsme museli prozkoumat. Bez ochranných pomůcek se to ovšem neobešlo, takže jsme si museli najít gumové rukavice a připravit detektivní lupy. Ke správnému vyšetřování patří také snímání otisků prstů, se kterým jsme si hravě poradili.
Abychom si trošku odpočinuli od všeho toho vyšetřování, vydali jsme se po obědě na procházku, při které někteří z nás našli indicie k řešení případu. Po příchodu na základnu jsme si osvěžili znalosti lidského těla přiřazováním částí těla na látkového panáčka Tondu, zkusili jsme si zvukové a hmatové pexeso a seznámili se s kartami podezřelých pachatelů.
Pak už nás čekala výborná večeře a po ní menší diskotéka. V noci jsme však byli vzbuzeni poplachem kvůli vrahovi, který se objevil v blízkosti naší základny. Na nic jsme se nečekali a vydali se po jeho stopách. Na konci lesní cesty nás čekal tajný dopis, který nás měl zastrašit….to se ovšem nepodařilo.
Hned ráno jsme se vydali po posledních stopách vraha…. Pomocí identifikace otisku prstu, který na místě činu zanechal, jsme jej identifikovali a posléze také našli. Podařilo se nám vypátrat i identitu zavražděného a za to všechno jsme si rozdali spoustu sladkostí.
Celý víkend jsme také hráli vybíjenou, jedli výborné jídlo našich starostlivých kuchařek a to hlavní - byli jsme zase spolu.
Peťka
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron